Zažijte Krkonoše na Světlance

Horská chata v Rokytnici nad Jizerou

Online kamera na Světlance

Online kamera na Světlance

Předpověď počasí

Počasí Rokytnice nad Jizerou

Parádní poloha

Chatu Světlanku naleznete necelých 130 km od Prahy, v nadmořské výšce 900 m n. m. v Rokytnici nad Jizerou, která je v dnešní době velmi významným horským střediskem Krkonoš.

Světlanka se nachází přímo na červené FIS sjezdovce lyžařského střediska Horní Domky, které je vhodné pro zdatnější lyžaře. Děti a začátečníci mají možnost využít náš vlastní lyžařský vlek, a to zdarma.

V současné době se jedná o rekreační objekt Škoda auto a.s., který plně slouží k využívání i široké veřejnosti. Pro svou jedinečnou polohu je ideálním místem pro vaši aktivní dovolenou jak v zimě, tak v létě.

Poloha Světlanky

Ubytování

Ubytování je situováno jednak do typické horské chaty, kde jsou k dispozici turisticky vybavené pokoje s tekoucí studenou a teplou vodou, společnou sprchou a WC na patrech. Standardně zařízené 2 – 6 lůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením jsou k dispozici v hotelu. Celková kapacita je 120 míst.

Pokoje

Restaurace a služby

V přízemí chaty je zajištěn celodenní provoz restaurace s barem, kde rádi přivítáme i náhodné kolemjdoucí. Podáváme tradiční pokrmy české kuchyně z nejkvalitnějších lokálních surovin z naší denní nabídky. K uhašení žízně nabízíme vymazlenou Plzničku.

Světlanka nabízí toho mnohem více: dopravu osob i zavazadel, parkování, WiFi internet, vlastní dětský lyžařský vlek zdarma, saunu, šipky, stolní tenis, dětský koutek, pétanque, venkovní hřiště na nohejbal/volejbal, ruské kuželky, táborové ohniště, ...

Restaurace a služby

5 hlavních důvodů, proč k nám

  1. Fantastická poloha přímo na nejlepší sjezdovce v Krkonoších a k tomu vlastní vlek pro děti ZDARMA.

  2. Je od nás kousek na hřebeny a přitom skokem do centra, umožňující široké spektrum aktivit – lyžování, túry, výlety do okolí Krkonoš, tenis, motokáry, bikepark, …

  3. Zakládáme si na kvalitě, vše pro naše hosty připravujeme tak, abychom si na tom sami pochutnali… Máme rádi především super jídlo, vynikající pivo, kvalitní kávu a dobrá vína.

  4. Bohaté možnosti zábavy přímo v areálu chaty – dětské hřiště, volejbal, pétanque, stolní tenis, v zimě kluziště, dětský koutek, půjčovna sportovních potřeb a vybavení, táboráky, muzika…

  5. Nádherný výhled do údolí, západy slunce, ticho, miliony hvězd na dosah… NO PROSTĚ JE TU KRÁSNĚ!

Horská chata Světlanka

Informace a rezervace

+420 +420 774 848 053
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partner

ŠKODA AUTO a.s.
Webdesign SURA s.r.o.